Hakkımızda

Otel Ürünleri Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak, sektörde geçirdiğimiz yaklaşık 2011 yılından beri, otel, hastane, restoran, sosyal tesis gibi farklı işletmelere odaklanarak, oda, kat ve ortak kullanım alanları için ürün ve ekipman sağlama konusundaki uzmanlığımızı sürdürmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan misyonumuzla, taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak adına hızlı ve ekonomik çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Hızla büyüyen firmamız, ürün yelpazesini genişleterek kendini sürekli yenileme amacı gütmektedir.

Ürünlerimiz, Avrupa Birliği normlarını belirleyen CE sertifikasına sahip olup, uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uygunluk taşımaktadır. Teknolojik yenilikleri yakından takip eden, çevre dostu ve sürekli gelişime açık üreticilerle iş birliği yapmak, temel satış politikamızdır.

Firmamızın ürünlerini tercih etmek, yüksek kaliteli ve rekabetçi fiyatlı ürünlere erişim sağlamak anlamına gelir. Siz değerli müşterilerimizle birlikte büyümek için heyecanlıyız ve sizi bu yolculuğa davet ediyoruz.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5